Energeetiline kaitse

energiavampiiridOn  inimesi, kes tunnevad  mingil põhjusel teise inimese vastu vaenu ja kadedust, tahavad talle kätte maksta ja meelega kahju teha. Nad räägivad ja mõtlevad temast halba  ning kahjustavad  sellega ta energeetikat, mis hiljem mõjutab tervist ja kogu elu. Tihtipeale inimene isegi ei kahtlusta, mis võib olla ta haiguste ja ebaõnnestumiste põhjus. Selliste inimeste eest tuleb end kindlasti kaitsta. Energeetilise kaitse viise on piisavalt. Tähtis on neid iga päev kasutada.Samuti on inimesi, kes armastavad oma energiat täiendada teiste arvelt. Neid nimetatakse  energiavampiirideks. Kui ründab energiavampiir, kaotab inimene suure hulga energiat, väsib, muutub loiuks, ärrituvaks. See võib viia tervise halvenemiseni ja energiasüsteemi probleemideni.

Haigetel on vähe energiat ja nad püüavad seda juurde saada. Kui Te tunnete inimesele kaasa, avate end talle energeetiliselt. Sel juhul toitub ta Teie energiast ja „vampiirib“ Teid. Sama toimub suheldes eakate inimestega, kellel on nõrgenenud energeetika. Ise seda aimamata toituvad nad noorte energiast.

Energiavampiirid võivad olla aktiivsed (agressiivsed) ja passiivsed (rahulikud), kuid neil pole sisulist vahet. Nad võtavad ära energiat neile kõige sobivamal viisil. Selliste inimeste eest on vaja end kindlasti kaitsta. Agressiivsed energiavampiirid tegutsevad avalikult. Nad tõmbavad Teid skandaalidesse, tülidesse, ebameeldivatesse jutuajamistesse. Kui Teie säilitate rahu ja ei osale skandaalides, ei saa vampiir energiat. Rahulikud energiavampiirid on väliselt väga rahumeelsed ja kahjutud, kuid seestpoolt põletab neid alati viha, kadedus, vihkamine. Teiega rääkides avalduvad neil sellised jooned kui õilsus, arukus, abitus või nad „õpetavad elama“, haletsevad, selgitades, kui valesti ja ebaõiglaselt on Teiega käitutud. Ja äkki  märkate, et  tuju on rikutud ja enesetunne halvenenud.

Eksisteerib väga palju viise, kuidas end energiavampiiride, kaetamise, nõiduse, loitsu, kadeduse, hüpnoosi, zombistamise ja teiste psüühiliste mõjude eest kaitsta. Ma loetlen vaid mõnda neist:

Asendage hirm usuga. Usk aitab ületada mis tahes takistused ja tõrjuda igat hädaohtu. Olge positiivsed, rõõmustage elu üle, otsige kõigist sündmustest head. Olge ümbritseva maailmaga harmoonias. Uskuge alati, et iga olukord võtab lõppkokkuvõttes soodsa pöörde ja lõpeb hästi.  Rõõmustage elu üle! Võtke alati tänuga vastu kõik, mis Teile antakse. Uskuge endasse!

Infoallikas: http://www.interestingbox.ru/