Auratransformatsioon kui kiireim tee iseendani

viies dimensioonEnne kui ma hakkan midagi kirjutama, märgin, et see artikkel ei ole reklaam ja ei pretendeeri absoluutsele tõele. See, millest kirjutan, on minu enda isiklik kogemus ja minu enda läbielatud eluetapp. Ma ei kinnita ega lükka ümber kellegi väiteid ega uskumusi.

Nagu me kõik juba teame, hakkab elu muutuma alles siis, kui inimene otsustab, et ta ei taha enam kogeda ei füüsilist ega hingelist valu, otsustab olla tema ise ja liikuda õnnelikuma elu suunas. Otsuse vastuvõtmise hetkest hakkab universum elu muutumiseks välja pakkuma võimalusi. Vastavalt inimtüübile on need võimalused kas kiirteed või puhkepausidega kõnniteed. Mõistagi, kui inimene valib kiirtee, siis taganeda ega kõrvale astuda ei ole enam võimalik, mõtlemiseks ka ei anta aega, tuleb lihtsalt usaldada ja tegutseda.

Räägin lähemalt kiirteest, mida nimetatakse Aauratransformatsiooniks. Internetis on kirjutatud, et see on teadvuse avardumise meetod, kuid paljud ei saa aru, mida see täpselt tähendab. Ega minagi aastal 2011 mõistnud, mida see täpselt tähendab. Nüüd, kui sellest elumuutvast hetkest on möödunud 6 aastat, võin öelda, et see on ühelt poolt väga hirmutav ja teiselt poolt väga põnev ning huvitav.

Hirmutav on selle pärast, et hakkad asju nägema nii, nagu nad tegelikult on, hakkad asjadest rääkima nii, nagu nad tegelikult on, ja hakkad tajuma teiste inimeste energiat selliselt, nagu see tegelikult on, mitte nii, nagu inimene tahab seda näidata.

Põnev ja huvitav on see selle pärast, et vaatamata ümbritsevale kaosele, on sinu sees rahu, ja sa suudad vaadata kõige selle peale närvi minemata. Ja siis näed sa tõelist elukomöödiat.

Mis on auratransformatsioon?

Auratransformatsioonist pole tingimata tarvis mõelda kui lihtsalt tervendusmeetodist, pigem tuleks sellesse suhtuda kui vahendisse, mis tõstab meie energiat ja laiendab seda meid ümbritseva uue aja energiatega samale energiavibratsiooni tasemele.

Auratransformatsioonil ja sellega seotud teadlikkuse laiendamisel on individuaalseid ja universaalseid eeliseid. See võimendab oluliselt inimese isiklikku energiavälja ja mõjutab seeläbi ka meie füüsilist olemust. Seetõttu hakkavad algul ilmneda võivad suuremad ja väiksemad välised takistused, tekitama üha vähem ärevust ja muretsemist ning neid on lihtsam kontrollida. Peale auratransformatsiooni ei toida inimese energiat enam alateadlikult varjatud tegutsemisskeemid ja programmid, millega tema tõeline mina nõus ei ole. See vabastab selge ja puhta energiavoo, mis oli varem paisu taga ning seisev. Inimene muutub silmanähtavalt õnnelikumaks ja motiveeritumaks.

Inimese keha ümbritseb tema aura ehk energiaväli. Auras olevate osaliselt nähtavate energiate hulka kuuluvad näiteks meie mõtted ja tundmused, lootused ja soovid, kõik tunde- ja mõttemudelid ning emotsioonid. Mõnikord võivad vanad mudelid ja emotsioonid mõjutada meie elu rohkem, kui meile meeldiks. Arhetüüpsed teemad nagu oskamatus endale piire kehtestada; teiste vaba ruumi mitteaustamine seda ületades või kahjustades; söandamatus teha asju, mida tegelikult teha tahetakse, või julgematus olla mina ise, sest kaasinimeste ootused on teistsugused; oma unistuste mittejärgimine ja täitmata jätmine; samuti hirm, süütunne ja madal enesehinnang – need on kõik spetsiifilised aura vibratsioonid, mida võib näha peegeldumas füüsilises kehas ja inimese eluolukordades.

Auratransformatsiooniga puhastub inimese kogu auraväli väga sügavalt ja põhjalikult. See loob ruumi avanevale vaimuenergiale, mis asub kõrgemas vaimses kehas. Aura madalamad energiakehad teevad vaimuenergiale teed. Oma vaimuga pidevas ja otseses kontaktis olemine on seisund , mida kõik inimesed teadlikult või alateadlikult saavutada püüavad.

Kui su teadvus auratransformatsiooniga avardub, tekib ka tugevam ja puhtam intuitsioon, mis aitab ära tunda, mis on sinu jaoks hea ja mis mitte. See, kui jõuliselt sügavam intuitsioon väljenduma hakkab, sõltub sellest, kes sa inimesena oled ja millises punktis oma eluteel parajasti asud, aga ka sellest, milline on sind ümbritsev keskkond.

Kui sa teed läbi selle transformatsiooni, siis suureneb sinu intuitsioon ja selgeltnägemise võime vaimsel tasandil, hakates loomuliku kasvamisprotsessi kestel avanema ja avarduma. Seetõttu ei kaota inimene neid selgeltnägemise võimeid, mis tal enne transformatsiooni olid. Pigem peenenevad ja täiustuvad need uues kontekstis.

Lisaks kaitseb auratransformatsiooni läbinud selgeltnägijat uus tasakaalu aurakeha, mis hoiab ära närvivapustused või läbipõlemise. Seda kogevad paraku paljud ”valgusega töötavad” inimesed, kui nad on oma astraalenergia täielikult avanud.

Mis puutub tervendamisvõimesse, siis see suureneb pärast auratransformatsiooni oluliselt, sest inimene hakkab kasutama palju kõrgemaid energiaid, kui tal varem võimalik oli.

Mis auratransformatsiooni ajal toimub?

Piltlikult öeldes tõstetakse sind kastist välja. Sellest pehmest ja soojast kastist, mida nimetatakse mugavustsooniks. Tõstetakse välismaailma, kus ei olegi piire. Päris hirmutav, eks? Ja siis pead sa hakkama õppima uutmoodi elama.

Energeetiliselt vahetad sa auratransformatsiooni ajal dimensiooni. Ehk oma kolmandas dimensioonis asuvast kastist liigud sa neljanda dimensiooni avarustesse, kus ei kehti enam „kasti“ reeglid, vaid hoopis teistsugused reeglid ja kõik on pidevas liikumises ning muutumises.

kristalllapsMainin ära, et 1995. aastal liikus planeet Maa neljandasse dimensiooni ja algas Indigolaste ajastu. Aura värv ja vibratsioon erineb nende inimeste aurast, kes sündisid enne 1995. aastat. Neljanda dimensiooni inimesed ei saa enam valetada ei endale ega teistele. Neid ei rahulda enam sadu aastaid kestnud süsteem ja indigolapsed on tulnud selleks, et tuua globaalseid muutusi.

Aastal 2012 liikus planeet Maa viiendasse dimensiooni ja algas kristall-laste ajastu. Kristall-lapsed ei talu vägivalda ega valetamist. Nad näevad inimese loomuse kohe ära ja ei taha suhelda nendega, kes elavad endiselt piiranguid täis kastis

Niisiis, auratransformatsiooni ajal liigud sa kolmandast dimensioonist neljandasse ja sinust saab uue ajastu inimene, algab sinu isiklik indigofaas, mis on suur puhastuse faas. Selle perioodi jooksul puhastub sinu teadvus, keha, mõttemustrid. Märkad, et sa tõesti ei saa enam valetada, eriti endale, ja kui valetad, saad sellest kohe aru, ja siis pead valetamist tunnistama, seeläbi puhastuma ja edasi minema. Kui sa aga eirad keha või universumi märke, siis tekitad endale peavalu ja võib-olla tõsisemaid probleeme ainult selle pärast, et ei kuula iseennast ja veel hullem – valetad iseendale. Selles faasis pead aru saama, et vastutad oma elu eest 100% ise. Kõik, mis sinu elus toimub ja toimuma hakkab, on sinu enda mõtete, tunnete tulemus. Ja seda on oluline mõista! Sa ei saa enam süüdistada kedagi enda probleemides, nagu see oli võimalik kolmandas dimensioonis ehk „kastis“.

Auratransformatsioon võimaldab aura vaimuenergial avaneda, et võtta vastu uusi tugevaid indigo- ja kristallenergia impulsse.

Kui pikk on indigofaas?

See sõltub sellest, kus sa olid oma arengus enne auratransformatsiooni. Kas sa oled endaga teadlikult tegelenud või mitte. Mõnel kestab puhastusfaas kolm kuud, mõnel kaks aastat, mõnel kauem.

Mis juhtub, kui indigofaas on läbi?

Siis liigud viiendasse dimensiooni. Kristalliseerud, saad suurema kontakti iseendaga, maailmaga. Näed, et aega kui sellist ei ole olemas ja elu käib hoopis teistmoodi kui enne. Siin on oluline tasakaalustada mees- ja naisenergia, et saaksid luua oma maailma selliselt, nagu sa ise tahad (kui kolmandas ja neljandas dimensioonis sai kuidagi ilma selleta läbi, siis viiendas ei ole võimalik edasi liikuda, kui energiad on tasakaalust väljas). Sulle ei saa keegi enam haiget teha, sest sa näed situatsiooni tuuma ehk käitumise põhjust, aga kui sa seda näed ja mõistad, siis kuidas sa võid haiget saada? Sul tekkib suurem mõistmine asjade, olukordade ja inimeste suhtes.

Kas auratransformatsiooni võivad kõik endale teha lasta?

Mina arvan, et kindlasti mitte! Mitte kõik ei ole valmis oma vanast Minast lahti laskma, mitte kõik ei ole valmis silmitsi seisma elu suurte muutustega ja kindlasti mitte kõik ei ole valmis sajaprotsendiliselt enda elu eest vastutama…….See ON vastutus! Ja kellegi kaela ei saa enam mitte midagi veeretada.:-)

Auratransformatsioon ei ole selline asi, mida saaks lihtsalt proovida. Kui lased teha auratransformatsiooni, siis aktiveerid tagasipöördumatu protsessi isikliku arengu, avardumise, teadlikkuse ja iseenda TÕELISE MINA poole.

Kui aga inimene on laisk ja leiab alati vabandusi selleks, et mitte midagi teha, siis kindlasti ei ole kiirtee sellele inimesele. See ei ole päästerõngas probleemide lahendamisel. Pigem teeb selline inimene endale liiga, kui laseb teha auratransformatsiooni.

Ja veel üks oluline asi: kui sa tõesti kunagi otsustad auratransformatsiooni kasuks, siis vali endale õige auramediaator. Ära vaata hinda, vaata inimest ja seda, kui tasakaalus see inimene ehk auramediaator ise on. Käi kas või mitu korda konsultatsioonil ja tunneta teda. Sul peab tekkima usaldus selle inimese vastu, kes hakkab sulle auratrsnsformatsiooni tegema. See inimene peaks oskama ruumi hoida ja kindlasti ei peaks ta oma isiklikke arvamusi ja uskumusi protsessi käigus sulle delegeerima. Auramediaator on nagu uue aja ämmaemand, kes võtab sind vastu uude ajastusse tingimusteta armastusega.

Päikest kõigile!

-Liia Hüpin