Tagasiside

TAGASISIDE KURSUSELE

Tahan anda tagasisidet, kui väga mulle Sinu koolitus meeldis. See oli täpselt see, mida ootasin ja rohkemgi veel.  Just seda ma otsisingi.

(Naine, 44 a.)

Tere. Käisin koolitusel  : “Naise Väe Allikas”.  Olin alguses eelarvamusel, et tegemist sellise puhtalt informatiivse loenguga. Koolitusel aga selgus, et kõik need teadmised peaksid olema igas naises, igas vanuses ja nende teadmiste praktiline elluviimine on teostatav suhteliselt käepäraste vahenditega. Mulle tuli uudiseks, kui tähtis on naise energeetiline tasand, kui suurel osal sellest on ehitatud meeste maailm. Paljud küsimused  leidsid selle koolituse läbimisel omad vastused.  Sellisele koolitusele võiks olla jätkukoolitus  edasijõudnutele. Kõike head soovides.

(Naine, 48 a.)

TERVENDAV SEANSS

Hei,
Ma kirjutasin lühidalt üles oma tunded & kogemuse sinu seansist 🙂
Liia puudutus on naiselik ja voolav. Tundsin igas tema liigutuses hoolitsust ja hellust, mis aitas mul seansi ajal veelgi sügavamalt lõdvestuda. …Ja just lõdvestunud olekus toimubki keha ja vaimu tervenemine & taastumine! Tundsin end hiljem tasakaalukamana. Minus oli jälle rahu ja teatud puhtus, mis aitas mul näha ning tunda oma elu selgemalt.
Kui sa soovid endale pakkuda midagi pehmet ja armastavat, kingi endale
tervendav seanss. See on tõeliselt kaunis kogemus.

(Triinu, 31 a.)