Tõeline Mees ja Tõeline Naine

tõeline meesTõeline Mees ja Tõeline Naine äratavad vastastikku teineteise õilsust ja loovat energiat, seksuaalenergiat. Paradiisiaias andis naine mehele õuna, inspireerides teda väljuma algsüütuse etteantud raamidest. Sellele inspireeris teda madu, kes naises seksuaalenergiana on alati rokem ärkvel kui mehes.

Mehe seksuaalsus kuumeneb ja jahtub ning kustub ruttu. Naine kuumeneb aeglaselt, kuid saavutanud “keemispunkti”, “on kuum” kaua, olles võimeline armatsemist lõputult nautima. See on kunst, mida mees suudab ära õppida alles nädalate ja kuudega-tingimusel muidugi, kui ta tajub selles vajalikku loovuse eeldust. Kuid kui mees ei loo, siis pole naisel ka midagi hingestada-ja elu kaotab mõtte, muutudes kordamiseks, jäljendamiseks, kannatuseks. Sest mees ei loo, mida naine saaks täita, ja naine ei inspireeri meest maailma ümber looma.

Et naist muuta, tuleb mehel tungida väga sügavale, oma hingeni. Et meest mõjutada, piisab naisel vähesest. Alles kui mees leiab OMA VÄE, muutub ta naise mängukannist abikaasaks, keda naisel on põhjust austada, järgida ja jumaldada.

-Inga Raitar