Materiaalse „läbimurde“ mudra

RahaSee mudra aitab inimesi, keda pole elus kunagi saatnud finantsedu ja kes on totaalse rahalise mittevedamise korral harjunud vaevaga ots otsaga kokku tulema. Hakake oma materiaalset olukorda parandama just selle mudraga. See aitab parandada ebasoodsat energeetilist konstruktsiooni, mis programmeerib Teid vaesusele.

Kui aga Teie elus on kohta nii edule kui ka läbikukkumisele, kui rahapuuduse perioodid vahelduvad jõukusega, siis seda mudrat Te ei vaja.  Mudra tekitab võimsa energiavoo, mis muudab täielikult  Teid vaesusele häälestanud ebasoodsat energeetilist programmi. Seda mudrat kasutades tunnete end tugevamalt ja kindlamalt, edu, heaolu, jõukuse väärilisena.

Pange peopesad vertikaalselt ning paralleelselt rinna ette 5-7 cm kaugusele teineteisest. Pange peopäkad kokku. Kohad, kus lõpeb ranne ja algab peopesa, suruda tihedalt teineteise vastu. Peopesad on suunatud ülespoole nagu avanev lillenupp. Peopesasid kokku panemata ühendage väikeste sõrmede ja pöialde otsad. Sõrmed ise jäävad  sirgeks. Kõverdage keskmised sõrmed ja suruge nende otsad teineteise vastu. Nimetissõrmed ja nimetud sõrmed ei ole koos,  on sirged ja suunatud vertikaalselt ülespoole.

Sulgege silmad. Hingake energiliselt, aga vabalt ja ühtlaselt. Keskenduge sabaluu piirkonnale. Kujutlege, et olete kindlalt maaga seotud, et Teie peopesad kujutavad endast kausikest, mille Te võite omal soovil täita kõigega, mida soovite, ja kontrollida selle sisu, millal aga tahate. Jääge sellesse asendisse mõneks minutiks.

Mudrat peab kasutama nädal aega, hommikul, kohe pärast ärkamist 3-5 minutit. Seejärel tehke nädalane paus. Siis hakake tegelema mudraga, mis on suunatud Teie jaoks aktuaalsele eesmärgile.

Infoallikas:magicwish.ru