Armastuse ligitõmbamine

armastusArmastus tuleb ellu kõige ootamatumal hetkel, siis kui me armastust ei otsi. Armastuse jahtimine ei too kunagi õiget kaaslast, vaid loob igatsust ja kurbust. Armastus ei asu kunagi meist väljaspoole; armastus on meie sees. Ära nõua, et armastus jõuaks sinuni viivitamatult. Võib olla pole sa selleks valmis, või pole veel arenenud sellisesse seisu, et tõmmata ligi sellist armastust, nagu soovid.

Ära rahuldu ükskõik kellega lihtsalt selleks, et sul oleks keegi. Pane paika oma nõudmised. Millist armastust sooviksid ligi tõmmata? Tee nimekiri enda omadustest ja sa tõmbad ligi inimese, kel on needsamad omadused.

Sa võid põhjalikumalt mõelda selle üle, mis armastust on seni takistanud. Äkki on see kriitiline meel? Tunne, et sa pole midagi väärt? Ebareaalsed nõudmised? Lähtumine filmistaari välimusest? Või kardad sa intiimsust? Või usud, et sa pole armastust väärt?

Ole armastuseks valmis, kui ta tuleb. Valmista pinnas ette ja ole valmis armastuse eest hoolitsema. Kui oled armastav, siis sind armastatakse. Ole avatud ja armastusele vastuvõtlik.

-Louise L. Hay