Tatra-maasika toorpuder

Tatra-maasika toorpuder

Koostisosad(Portsjonite arv: 2-3)

  • 1.5 dl toortatart (leotatud üleöö)

  • 2 banaani

  • 150 grammi maasikaid

  • 4-5 datlit (leotasin 15 min)

Valmistamine:

Pese üleöö leotatud tatar hoolikalt, kurna ja lisa koos ülejäänud komponentidega blenderisse.

Blenderda kuni saad enda jaoks sobiva kreemja massi. Mida kauem blenderdad seda kreemjam puder tuleb.

Meile väga meeldib, kui pudrule on lisatud midagi, mis teeb selle natukene krõmpsuvaks. Peale raputasin näpuotsatäie leotatud tatart, lisaks veel kooritud kanepiseemneid, veel maasikaid, kookoslaaste ja väikese peotäie mandleid.

Väga toitev ja hea algus päevale.

Allikas: http://sunbite.ee/retseptid/tatra-maasika-toorpuder/

Toortatra puder marjadega

tatrapuder 3

Koostisosad (Portsjonite arv: 2)

  • 1 klaas toortatart (leotatud üleöö)

  • 2 banaani

  • 5 spl mustikaid

  • 3 viigimarja (leotasin 10 min)

  • 1 spl linaseemneid

  • 1 spl pohlasid

Valmistamine:

Pese üleöö leotatud tatar hoolikalt ja lisa koos ülejäänud komponentidega blenderisse koos vähese viigimarjade leotusveega.

Blenderda kuni saad soovitud kreemja massi. Mida kaume blenderdad seda kreemjam tuleb.

Peale raputasin näpuotsatäie leotatud tatart, mis sai kõrvale pandud enne, kui ülejäänud tatra blenderisse panin.

Allikas:http://sunbite.ee/retseptid/toortatra-puder-mustikate-ja-pohladega/

Osho. Mees ja Naine.

Naist võib rahuldada vaid üks ja ainus armastus.

mees ja naine

Foto: www.pinterest.com

….Üht erinevust näen ma selles, et naine on võimeline rohkem armastama kui mees. Mehe armastus on enam või vähem füüsiline vajadus, naise armastus aga mitte. See on midagi suurt ja ülevat. See on hingeline elamus. Just seetõttu ongi naised monogaamsed, mehed aga polügaamsed. Mees tahaks omada kõiki maailma naisi ja ei oleks siis ka veel rahul. Tema rahuldamatus on lõputu.

(veel …)

Sina oled minu peegel ehk peegelduste lugemise kiirkursus

 

“Räägi, peegel-võluklaas,
tõtt mu kõrva kosta taas:
kes on armsam muist ja kenam,
millist teist ei leidu enam?”
Kostab peegel, sõnu seab:
“Sina, igaüks ju teab,
oled armsam muist ja kenam,
millist teist ei leidu enam.”

minu peegeldusElus on ka nii: kuni inimesed räägivad seda, mida me kuulda tahame, oleme nendega hellad ja õrnad, aga nii kui vestluskaaslase jutt meile enam ei meeldi, hakkab see meid millegipärast kohe ärritama. Tekib tahtmine teda kõikvõimalikes pattudes süüdistada ja – nagu sellest veel vähe oleks – poeb hinge solvumine, mis ei kao sealt ka aastate möödudes. (veel …)

Mehe armastus ja naise armastus.

Foto: Vadim Stein

Foto: Vadim Stein


…Mehe armastus on ainult ta elu OSA –  tal on palju muid asju, mis tahavad tegemist.  Naise armastus on KOGU ta  elu.
Meestel pole see nii. Mehe jaoks on armastus üks paljudest asjadest. Ta tahaks kirjutada luuletusi mitte seepärast, et armastab; ta tahaks maalida mitte seepärast, et armastab – nendel tegevustel on tema jaoks isiklik väärtus, mis pole armastusega kuidagi seotud.

Kuid maalimisest, muusikast, tööst väsinud, tahaks ta sukelduda armastusse ja end unustada –  see on tema puhkus.  Mehe armastus on koht, kus puhata.

Kui ta maailmast, tuhandest ja ühest asjast väsib, tahab ta sukelduda naise energiasse, selle soojusesse ning lahustuda.

Pidage meeles: ta armastab vaid siis, kui saab puhata. Ja siis võib ta uuesti maalida, kirjutada, luua. Tema jaoks on armastus hädavajalik alus, et teha teisi asju.

Naise jaoks on kõik vastupidi: ta teeb teisi asju, sest armastab. Kui ta ei armasta, lakkab ta üldse midagi tegemast.

-Osho

Me ei ole siin selleks, et üksteise purunenud hingi parandada

armastav naineMa kannatasin halbade suhete tõttu, sest tõmbasin ligi vaid ühte tüüp mehi, kes vajasid tuge*  ja ei olnud üldse võimelised iseenda elu eest vastutama. Tean väga paljusid naisi, kes on samasuguses olukorras: tõmbavad ligi petiseid, truudusemurdjaid, emotsionaalselt ebastabiilseid ning hingelt katkiseid mehi, alkohoolikuid, narkomaane, psühhopaate. Nad tõmbavad magnetina ligi mehe purunenud hinge kilde ja tunnevad seejuures kohustust killud kokku korjata ja hing ära parandada.

(veel …)

Seleniit

seleniitLäbikumaval seleniidil on väga peen vibratsioon ja see toob meeltesse selgust, avab kroon- ja kõrgema kroontsakra ning pääseb ligi Inglite teadvusele ja kõrgemale juhatusele. Puhas seleniit annab ühenduse valguskehaga ja aitab ankurdada seda Maa vibratsioonidesse. (veel …)

Miks lagunevad perekonnad ehk tervitus surnud esivanematelt.

suguvõsa programmPüüdes oma isiksuse arengu protsessis jõuda iseendani, puutun ma juba mitmendat aastat kokku ühe ja sama anomaaliaga: kui palju inimene enda kallal tööd ka ei teeks, kui palju tehnikaid ei praktiseeriks, kui palju end ei tasakaalustaks, kui palju kristalle ei kannaks, saab ta lõpuks aru, et  ei tunne ikkagi seda elurõõmu, millest kõik nii palju räägivad ja mille poole püüdlevad.

Ükskord pärast pikki mõtisklusi taipasin lõpuks, miks see nii on. Meil pole mingit võimalust hakata elama  OMA ELU, kuni me ei tervenda sünniprogrammi ehk teisisõnu, kuni me ei vabane sugulaste pärandist, mille saame sündides kaasa oma vanemate verega.

(veel …)

Kust saab alguse naiselik jõud?

naineIga naine tahab olla naiselikult jõuline ehk selline, kellel on võimas naiselik energeetika, kes on kütkestav ja  tajub oma naiselikke ressursse, kas pole nii? Me teeme palju selle nimel, et läheneda sellele eesmärgile: saada harmooniliseks, naiselikuks, terviklikuks, seesmiselt rahulikuks. Meile on tähtis olla naiselikult  jõuline, et meie kõrval oleks mehelik mees: mehelikult tugev, vastutustundlik, turvatunnet pakkuv ja truu. Just meie naiselik energeetika ja selle tugevus võimaldab mehel jääda truuks ning mitte ammutada energiat kõrvalt ehk teistelt naistelt. (veel …)

Auratransformatsioon kui kiireim tee iseendani

viies dimensioonEnne kui ma hakkan midagi kirjutama, märgin, et see artikkel ei ole reklaam ja ei pretendeeri absoluutsele tõele. See, millest kirjutan, on minu enda isiklik kogemus ja minu enda läbielatud eluetapp. Ma ei kinnita ega lükka ümber kellegi väiteid ega uskumusi 🙂 🙂 🙂

Nagu me kõik juba teame, hakkab elu muutuma alles siis, kui inimene otsustab, et ta ei taha enam kogeda ei füüsilist ega hingelist valu, otsustab olla tema ise ja liikuda õnnelikuma elu suunas. Otsuse vastuvõtmise hetkest hakkab universum elu muutumiseks välja pakkuma võimalusi. Vastavalt inimtüübile on need võimalused kas kiirteed või puhkepausidega kõnniteed. Mõistagi, kui inimene valib kiirtee, siis taganeda ega kõrvale astuda ei ole enam võimalik, mõtlemiseks ka ei anta aega, tuleb lihtsalt usaldada ja tegutseda. (veel …)